Přijetí na SŠ po 9.třídě

Od: Datum: 20.05.15 21:32 odpovědí: 7 změna: 21.05.15 23:38

Ahoj, Rád bych se zeptal, jestli škola bere ohled na konečně vysvědčení z 9. třídy. Na SŠ jsem už přijat (mám rozhodnutí o přijetí) .Bohužel si nejsem jistý, jestli nedostanu na konci roku z matematiky 4 na vysvědčení. Má otázka tedy zní: Vezmou mě na SŠ, když jim budu předkládat vysvědčení z 9. třídy a v druhém pololetí budu mít 4 z matematikya horší prospěch? Většina lidí mi tvrdí, že mě vezmou, ale co jsem slyšel, tak ta škola automaticky nebere žáky v případě, že mají 4. Také jsem se na tohle ptal studenta školy, ale ten mi řekl, že by to mělo platit u přijímacího řízení. Stačí se tam tedy "dostat" a nepropadnout?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.15 22:41

Platí přijímačky ale s tímhle prospěchem bych se na střední školu necpal.

Ohodnoceno: 0x

Od: bo57
Datum: 20.05.15 22:50

Děkuji za odpověď, bohužel to s tou matematikou není ani tak moje chyba, ale to je jiná věc..(Prospěch mám až na tu matematiku dobrý) Takže mě vezmou?

Datum: 21.05.15 03:48

Pravděpodobně ano.

Přesně by to řekla škola.

Ohodnoceno: 3x

Od: ja*
Datum: 21.05.15 07:55

Už tě vzali a teď stačí jen nepropadnout. Konečné vysvědčení z 9. třídy už se nikde neukazuje.

Ohodnoceno: 0x

Od: myse®
Datum: 21.05.15 13:08

to je omyl, ukazuje. V nové škole se předkládá kopie.

Nicméně - jednou jste přijat, tak pokud nebudete mít N nebo pětku, tak jste přijat. Takže klídek

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.05.15 13:13

Nemusíš mít strach - už tě vzali - můžeš mít 4 od shora dolů - na nic to nebude mít vliv - jen nesmíš propadnout.

Ohodnoceno: 2x

Od: bo57
Datum: 21.05.15 23:38

Moc děkuji všem za odpověď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.