Co znamená Initials?

Od: Datum: 13.05.15 20:06 odpovědí: 3 změna: 18.05.15 03:17

Dobrý večer, může mi prosím někdo vysvětlit, co znamená to Initials v závorce? Není to náhodou podpis nad tou pomlčkou? Jedná se o pracovní smlouvu.

http://s23.postimg.org/bgd58lbd7/aaaaaaaa.jpg


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.05.15 20:14
avatar

Dobrý den, řekl bych, že se očekává v těch místech před závorkou podpis osoby, která je seznámena s dokumentem. Zdravím!

P.S. Možná stačí jen iniciály.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.15 21:55

Initials znamená monogram, parafa. Takže se očekává, že to nad tím podtržítkem oparafujete, čímž stvrzujete že jste smlouvu četl, rozumíte ji atd...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 18.05.15 03:17

Jak už ti psali, jsou to tvoje iniciály. Takže když se jmenuješ Jan Novák, tak tam napíšeš JN. V právních dokumentech se to objevuje i několikrát na stránce u těch nejdůležitějších věcí, aby pak právnící nemuseli dokazovat, že jsi ten dokument opravdu četl nebo že tam ta část byla, když jsi ten dokument podepisoval.

Jestli náhodou ty ten plavčík z jiné otázky? Koukám, že už ani nechtějí žádné certifikáty nebo alespoň jednodenní kurz. No potěš koště. Že by to Mexičani nebo Hondurové nemohli dělat?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.