Obhajoba bakalářské práce

Od: Datum: 06.05.15 11:52 odpovědí: 6 změna: 06.05.15 16:40

Zdravím všechny,
potřebovala bych pomoc při psaní obhajoby bakalářské práce. Jde o téma Sociální opora a její role ve zvládání zátěže adolescentů. Od oponenta jsem dostala dvě otázky: 1. Do jaké míry lze vaše poznatky považovat za obecně platné? 2. Jaký hlavní poznatek v souvislosti se sledovaným cílem práce si odnášíte?
Mohl by mi, prosím, někdo poradit jak reagovat na tyto otázky? Mám už nějaký svůj návrh, ale potřebovala bych víc pohledů, aby byla moje obhajoba co nejlepší.
Mockrát děkuji za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bss
Datum: 06.05.15 12:06

Mám pocit, že oponentovi není úplně srozumitelné, o čem píšete. Proto se vás ptá zejména v druhé otázce k jakému závěru jste došla v práci. Pokud nám zde nedáte přečíst celou práci, nemůžete zde čekat nějaké rozumné odpovědi.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pavla2103*
Datum: 06.05.15 12:16

Kdybych Vám svou práci zaslala myslíte, že by jste mi mohl pomoci?

Od: ben®
Datum: 06.05.15 12:12
avatar

Dobrý den, no, ale to jsou otázky na někoho, kdo zná obsah té bakalářské práce. A to jste pouze Vy. Obávám se, že takto nikdo z nás ani nemůže tvrdit, jaké Vy z toho máte poznatky a zda jsou obecně platné (když ty poznatky neznáme). To musíte posoudit Vy. Zdravím!

doplněno 06.05.15 12:21:

Ne, nezlobte se, ale toto pro Vás udělat nemohu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavla2103*
Datum: 06.05.15 12:17

Myslíte že by jste mi mohl pomoci, kdybych Vám práci zaslala například na e-mail?

Od: paw®
Datum: 06.05.15 13:46

Nejak nechapu, proc to proslo pres skolitele, kdyz tam neni jasny zaver. Ale tak snad na tu 1. otazku odpovite, ne? jsou ty vysledky zobecnitelne? Lze je prenest i do jineho kraje/ustavu? No a odpoved na tu druhou otazku by mela byt v zaveru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.15 16:40
avatar

Nechce ten oponent ve druhé otázce vědět, jaký poznatek SI odnášíte Vy sama, pro svůj praktický život nebo práci? Mám pocit, že jsem dostala podobnou otázku. Rozhovořila jsem se o tom, co mi práce dala pro mou praxi a oponentka vypadala velice spokojeně, přitom je to vedoucí katedry a hrozná čarodějnice (myšleno v dobrém, ale drsná opravdu je :-D)). Oni rádi slyší o tom, co si z toho odnášíte Vy sama - znamená to, že ta práce není jen práce, ale že Vám to něco dalo - a chtějí vědět, co to bylo. Je to taková ta pomyslná část Vašeho srdce ve Vaší práci.

Pokud mám pravdu, je to otázka, která se nedá zkazit, pokud student není blbec, co si nechal práci napsat jinde a ví o ní jen holé to, co je v ní napsáno.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.