Co to je příklad z dobré praxe?

Od: Datum: 02.05.15 11:31 odpovědí: 3 změna: 02.05.15 13:29

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit jak mám napsat příklad z dobré praxe. Konkrétně, že mám třeba sportovní klub, nebo tým, jeho financování, akce, programy atd. Já pořád nechápu jakým stylem to napsat. Co to je ten příklad z dobré praxe? Mohu vás poprosit jen o takové pošťouchnutí? Moc děkuji M.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.05.15 12:50
avatar

Dobrý den, rozumím zadání tak, že si máte najít konkrétní např. klub, který je úspěšný a v praxi to dělá dobře. Potom by to byl příklad (vzor) klubu, který to skutečně v praxi umí.

Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.05.15 13:07
avatar

Dobrou praxí jsou závody pro mládež. Děti si zasoutěží a klub osloví ty nejlepší, jestli by nechtěli u klubových ternérů terénovat.

Pokud se jedná o sloh, tak bych se zmínila o cenách pro vítěze i o nějakém slavnějším sportovci, který přijede malé závodníky podpořit a předávat jim ceny. K takovýmto nejběžnějším závodům patří mládežnické přespolní běhy a v zimě párkové závody na lyžích.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mnbl®
Datum: 02.05.15 13:29

aha, dobře, děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.