MATURITA problem = zadost o HELP

Od: Datum: 01.05.15 14:49 odpovědí: 2 změna: 03.05.15 23:25

Ahoj

Minulej rok sem mel jit maturovat. ale bohuzel sem dostal 5 z matiky . takze sem musel v srpnu delat reparát z matiky ten sem udělal . a v září sem sel na jinou skolu delat pisemnou část.

Jednu zkoušku sem neudelal. mno a ted v kvetnu bude zas maturita tedy muj 2POKUS? kdyz bych to neudelal budu mit v září 3 POKUS nebo ne?

mno a já ted chodim do práce a sem v ni teprve asi měsíc něco . nevim jestli mi dovoli dovolenou na ty ústní . takže to nejspis propadne a delal bych je až v září.

MĚ JDE O TO BUDU MÍT TEN 3 POKUS NEBO TOHLE UŽ JE MUJ POSLEDNÍ dík


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.15 17:48
avatar

A maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury jsi udělal? Ptám se, protože píšeš s prominutím jak prase.

Ale nyní k dotazu: pokud zkoušku neuděláš, máš možnost ještě v září, ale být tebou, tak se v práci zeptám, jestli bych volno na maturitní zkoušku nedostal. Věřím tomu, že budou vstřícní a volno ti dají. Zaměstnavatel potřebuje vzdělané lidi.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: honzajm
Datum: 03.05.15 23:25

Myslím, že zaměstnavateli je jedno, jestli dotyčný pracovník najednou bude mít v ruce maturitní vysvědčení, nebo zůstane bez něj - papírem se u pracovníka schopnosti ani znalosti nezvýší. Vzdělanost v popisovaném případu mi spíš přijde jako loterie, zda si dotyčný vytáhne otázku kterou náhodou zná, nebo to bude něco z otázek ostatních. Ale je třeba zručný nebo má jiné klady proč ho zaměstnavatel bude chtít. Však to jistě znáte ze života - je mladý, perspektivní, umí se usmívat, nástupní platy také nejsou tak vysoké - tak je žádaný, znalosti - no když něco umí ... A když tento člověk bude věty začínat "mno" tak určitě zapůsobí *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.