Přiímačky na osmileté gymnázium

Od: Datum: 23.04.15 12:04 odpovědí: 6 změna: 29.04.15 11:35

Ahoj tady. Chtěl bych vám napsat, že jsem se dostal na osmileté gymnázium.

Pomohli jste mi řešit příklady a kontrolovali, tak vám chci poděkovat a rozdělit se o radost. Matiku jsem udělal na 47 bodů z 50, ale češtinu jsem zvrtal 38 z 50 bodů. Ahoj Filda*ua*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.04.15 12:11
avatar

Dobrý den, tak, to Vám gratuluji. Ani nevím, jestli jsem k tomu také přispěl (možná v té češtině=?). No, hlavně, že Vám poradna pomohla - a šiřte její slávu dál. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.04.15 14:27
avatar

Gratuluji!

Oceňuji, že ses vrátil poděkovat,

to se tu moc často nestává.

Přijetí na osmileté gymnázium je teprve začátek. Učivo a nároky učitelů budou vyšší než na ZŠ, takže ti škola zabere více času. Zkus se v předstihu trochu podívat na tu češtinu (zopakuj si před začátkem roku učivo ze ZŠ), abys v ní na začátku roku nemusel moc "bojovat" (dost práce ti dá zvyknout si na jiný způsob práce).

Budeš-li potřebovat v něčem poradit nebo s něčím pomoct, klidně se sem můžeš vracet...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: filip2004
Datum: 23.04.15 16:09

Děkuju vám.Určitě když něco nebudu vědět,tak sem přijdu. V češtině musím máknout moc neumím rod mužský a dělám chyby.

Od: myse®
Datum: 24.04.15 11:48
avatar

snaž se hodně číst (knížky), pravopis se ti tak nějak "otiskne" do hlavy a budeš psát s méně chybami...

a GRATULUJI!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: filip2oo4
Datum: 24.04.15 17:13

Děkuju.Já bych rád četl knížky.Ale nemám moc času.Musím chodit vrzat na housle,nauku,zpěv.Tohle nemám rád.Ale výtvarku, sport ano.Ještě rád dělám u dědy v truhlárně.Nechá mě abych si sám něco vyrobil.Má všechny stroje a nářadí.Nedělá rakve,ale nábytek.Kuchyně,postele,skříně, všechfino. Krásně to tam voní dřevem.Taky dokáže dělat sochy z lípy.Jednou bych chtěl jít na vejšku,ale tam kde se učí se dřevem a návrhy nábytku.Ale nevím,jestli taková škola je.Maminka nadáva na dědu,že mi plete hlavu.Že na truhláře nemusím mít gympl a vejšku.Chce,abych byl taky učitel nebo lékárník.To já ale nechci.Zpěvák taky né a houslista vůbec né.Ještě s dědou včelařím.Hrozně bych rád přestal hrát na housle a zpívání.Ale maminka to nechce povolit.Tatínek by byl pro.

Od: myse®
Datum: 29.04.15 11:35
avatar

Víš, neuraž se, ale v tomhle věku ještě opravdu nevíš, co budeš v životě dělat. Jestli máš hlavu na učení, udělej opravdu gympl a vysokou (napadá mě třeba architektura, když rád kreslíš) nebo návrhář interiérů...je toho spousta. Se dřevem můžeš dělat ve volném čase a nebo třeba jednou se tím budeš živit - kdo-ví?

Nezlob se na maminku, chce pro tebe to nejlepší (ale podle svého názoru). Stejně si jednou budeš dělat co chceš sám... A vzdělání se ti nikdy neztratí!

a s dědou pracuj, pomáhej mu a bav se, bude se ti to hodit. A včelaření je krása! (taky mám včely) Fandím ti a držím palce. Mamce to zkus vysvětlit a uvidíš, no.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.