Informatika - diagram-algoritmus

Od: Datum: 21.04.15 15:53 odpovědí: 3 změna: 23.04.15 22:44
Dostali jsme úkol na diagramy:Popište pomocí vývojového diagramu algoritmus libovolné životní situace. Vývojový diagram bude obsahovat nejméně 20 značek (tj. rozhodování, zpracování, vstupní/výstupní operace atd.)Dokážete to někdo sestavit? Vůbec to nechápu, už jsem si četla různé přednášky, knihu.. toto učivo nic pro mě.. :/Děkuji za pomoc.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fex
Datum: 21.04.15 15:54

Já to dokážu sestavit.

Ohodnoceno: 0x

Od: ruby
Datum: 21.04.15 21:38

A pomůžete mi?

Od: buss®
Datum: 23.04.15 22:44

Já ano. Představ si, že opravuješ jízdní kolo, jaký bude postup, tedy algoritmus, jak se vaří jídlo, vzorce atd. Prostě postup, ze kterého je krok po kroku jasné, co se má dělat, manuál ... A pak to převedeš na značky.
.. jednoznačně určená posloupnost konečného počtu elementárních kroků vedoucích k řešení daného problému,
Kdysik se ukazoval algoritmus řešení technického problému a konec byl Není co řešit.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.