Problem se skolou

Od: Datum: 21.04.15 11:19 odpovědí: 2 změna: 22.04.15 17:23

Dobrý den,

je mi 19. let chodila jsem na obchodní akademie letos bych maturovala, ale bohužel. Ve 3. ročníku na konci jsem propadla, protože jsem měla problémy se spolužáky a učiteli. Zažila jsem ve škole i šikanu, ale než se to dokázalo už bylo pro mě pozdě. Znovu jsem šla do 3. ročníku, ale už jsem tu školu psychicky nezvláda, všechen ten stres okolo co jsem ti na téhle škole prožila, to bylo pro mě opravdu hodně. Už jsem to nezvládala a tak jse žádala o individuální plán, ale ředitelka mi ho nedovolila. A tak jsem školu přerušila. A teď nějak nevím jak dál. Musela bych znovu na jinou školu do 3. ročníku že? A nebo znovu někde od prváku? Prosím poraďte co dál. A prosím o žádné typu, že jsem blbá atd. Nevíte co jsem si na té škole prošla děkuji ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.15 14:23

Třetí ročník Ekonomika a podnikání v denní nebo dálkové formě vzdělávání, tam jedinci jako Vy obvykle končí. Takže si zjistěte, která škola ve Vašem okolí ho nabízí, případně obor jemu podobný. Nebo si dohodněte pokračování ve studiu na obchodní akademii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.15 17:23
avatar

Z čeho pramenily

a v čem spočívaly problémy s učiteli?

Nemohou se opakovat v nové škole?

Já bych doporučila jinou OA (případně jinou školu podobného zaměření) od 2. nebo 3. ročníku (bude záležet na řediteli školy, co z předchozího studia uzná).

Nejsnazší je školu absolvovat v prezenčním studiu, ale v případě problémů se spolužáky byste mohla uvažovat i o večerní formě studia, která bývá náročnější (méně času ve škole ► více se budete muset naučit sama)..

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.