Vyber skoly

Od: Datum: 18.04.15 11:39 odpovědí: 2 změna: 19.04.15 07:05

dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Chodila jsem na Obchodku do 3. ročníku, ale kvůli vážné nemoci jsem musela školu na rok přerušit. A tak bych se chtěla zeptat, zda mohu teď na nějakou školu podat přihlášku, abych pak studovala od září ve 3. ročníku a dodělala si školu nebo alespon abych měla výúční list, nechci být nevyučená. Nebo musím znovu do prváku? A nebo co by jste mi prosím poradili. Děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.15 01:49

Nejjednodušší by bylo pokračovat na původní škole

nebo přestoupit na jinou OA do 3. ročníku.

O možnostech a podmínkách přestupu se informujte u ředitele vybrané školy.

Pro výuční list byste se musela přihlásit do učebního oboru (učiliště) a začít znovu od začátku (součástí učebních oborů bývá odborná praxe, kterou byste při nástupu do vyššího ročníku těžko doháněla)..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.04.15 07:05

Zůstala bych na stejné škole, jen bych opakovala 3. ročník. Škola Ti to jistě vzhledem k nemoci umožní, znají Tě a vědí, že to nebylo lajdačením, ale nemocí. Kamarádky sice už budou o rok výš, ale jistě si najdeš i nové a výhodou je, že budeš mít i stejné profesory, s kterými se už znáš. A víš, co od nich můžeš čekat, jak se chovají, jak učí...

Je to lepší, než přejít někam do úplně nového prostředí, kde nikoho neznáš, nevíš, jak to tam chodí. Školu rozhodně dodělej, vzdělání se hodí každému. Půlku máš už za sebou, teď tu druhou. Do prváku kvůli tomu nemusíš. Dohodni se s vedením školy, tam Ti řeknou jistě víc. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.