Dobrý výběr?

Od: Datum: 15.04.15 14:38 odpovědí: 1 změna: 15.04.15 15:01

Dobré odpoledne přeji všem, ráda bych se zeptala na dobrý vůběr školy. Vybrala jsem si u nás ve městě všeobecné gymnázium, protože ještě pořádně nevím, jakou cestou se vydat a co dělat. Jenom mám strašné problémy s matematikou, neumím používat u úloh nebo tak nějak tzv. selský rozum i když se snažím jakkoli. Přijímací řízení z matematiky pro mě bylo peklo. Jinak jsem víceméně v ostatních předmětech na výbornou, možná ještě trochu počítání ve fyzice nedokážu. Myslíte, že je opravdu přijatelné, pokud se tedy na to gymnázium dostanu, abych tam vážně šla, i když matematiku opravdu nenávidím a nejde mi a budu s ní mít problémy?:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: gabriella*
Datum: 15.04.15 15:01
Dobré odpoledne,
gymnázium je takový útěk před rozhodnutím, ale chápu, pokud ještě nevíte, co chcete dělat. Kdybych se dnes rozhodovala znovu, nebyla bych si gymplem jistá tak, jako jsem byla. Musíte mít na paměti, že chtě nechtě budete muset na vysokou, gymnázium je pro zaměstnání absolutně nedostačující. Matiku se budete muset šrotit, abyste prošla, ale když se člověk učí, tak i tu matiku si do hlavy natlačí. Takže proč ne? ;)
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.