Podlaha do školní tělocvičny

Od: Datum: 01.04.15 12:00 odpovědí: 2 změna: 03.04.15 14:25

Potřebujeme v malé školní tělocvičně udělat novou podlahu. Stávající je z betonu a tvrdé PVC lino. Navrhujeme ponechat beton/nutná stěrka na zarovnání/ a položit něco-protiskluzového, mírně odpruženého-aby to splňovalo normy pro cvičení malých dětí a bylo to i cenově přijatelné. To něco potřebujeme poradit. děkuji za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.04.15 17:53
avatar

Dobrý den, jestli je nějaká norma (a jaká) pro podlahu tělocvičny by mohl vědět Váš zřizovatel.

A také, zda této normě odpovídalo současné lino nebo musí být nahrazeno, protože je norma porušována. Neuvádíte velikost místnosti a věk dětí - možná je to spíše herna, než tělocvična.

Jinak, používají se parkety, palubovka - možná dnes i "plovoučka". Ale, možná by tam šel i zátěžový koberec (případně kombinace materiálů podle využití a velikosti plochy). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.15 14:25
avatar

Pokud není podlaha tělocvičny finanšně příliš limitována,doporučil bych sendvičovou podlahu,kterou by tvořila podlaha na betonu hobra desky a na nich plovoucí deska ze sádrovláknitých desek,suchá podlaha Rigidur.Povrch nášlapné vrstvy je možno vytvořit nalepením vinyl lamel s protiskluzovým dezénem. http://www.protiskluzovenater…y-chodidlo-bile-baleni-10-ks/

Sendvič je vhodný pro zajištění pružnosti podlahy,který ochrání klouby cvičících.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.