Výběr vysoké školy

Od: Datum: 31.03.15 22:43 odpovědí: 4 změna: 02.04.15 08:15

jakou skolu vystudovat , abych byl tohle : Strojírenský technolog, Strojírenští technici technologové, normovači

prosim i o odkaz na skolu. neco v usti , jizni cechy by bylo nejlepsi diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.15 06:48

S tímhle písemným projevem? Nepovídej, že končíš základní školu! *sok*

Ohodnoceno: 1x

Od: morrigen
Datum: 01.04.15 15:50

čao, záleží na tom, jestli chceš střední nebo vysokou... ale myslím, že nejlepší by bylo vystudovat nějakous strojírenskou školu ať už tak nebo tak, a potom podle oboru - třeba strojírenská technologie nebo tak... ale těchhle škol je hodně, tak ti doporučuju podívat se třeba sem - http://www.seznamskol.eu/ a tam si zadat přímo kde to chceš a tak, mě to celkem pomohlo... tak hodně zdaru :)

Datum: 01.04.15 22:52

dik hele : ) a stredni mam za sebou . tak sem se ptal na vejsku .

mno víš já ted pracuju ve firme u NC stroje . mno a treba casem az bych udelal tu vejsku za 5 let . bych v ty firme mohl delat nakyho kancelarskyho nebo tk . prot me to zajima .

chci v zivote necoeho dosahnout

Od: morrigen
Datum: 02.04.15 08:15

Není zač :) jinak super přístup, že to bereš takhle... zkusila bych školy, kde mají faktultu Strojního inženýrství nebo takněco a pak bych vybírala podle oborů... jestli chceš jižní Čechy, tak třeba Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, obor Strojírenství by myslím mohl odpovídat... Studovala jsem tam sice ekonomku, takže úplně přesně nevím, ale líbilo se mi tam...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.