Strukturovaný životopis

Od: Datum: 30.03.15 19:44 odpovědí: 2 změna: 30.03.15 20:09

Ahoj,

mám za úkol napsat strukturovaný životopis. Máme napsat o jednom z prarodičů. Nikdy jsem takový životopis nepsala, takže jsem si našla na internetu vzor. Samozřejmě jsem si toho hodně vymyslela, ale stejně mám pocit, že to není úplně ono. Můžete se prosím na to někdo podívat, jestli tam třeba nechybí nějaká informace nebo jestli tam není něco napsáno špatně? Jméno a adresu si doplním později. :) Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 30.03.15 20:06

-národnost bych nepsal

-vzdělání - SŠ "zakončeno maturitou/výučním listem..."

- v případě zdr. sestry bych uváděl i "ambulance ortopedie" atd. - upřesnění... je rozdíl v dané oblasti v praxi

-zdr. stav zjistí vstupní lékař, zájmy nikoho nezajímají

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.03.15 20:09

Nepsala bych národnost, státní příslušnost ani stav. Až na naprosté výjimky jsou to informace nepodstatné a není tedy důvod je uvádět (někdy je lépe je dokonce neuvádět, mohou vést k nějaké zaujatosti). Dodala bych ale kontakty - telefon, mail.

Pracovní zkušenosti bych uvedla v opačném sledu - nejaktuálnější nahoru a lépe bych je propracovala - tedy uvedla blíže - kde konkrétně pracovala (třeba oddělení) a co bylo hlavní náplní její práce.

U "práce s PC" bych taky napsala nějakou konkrétnější informaci - s čím (jaké programy) - ve zdravotnictví se používají různé počítačové programy pro vedení dokmentace, tak je dobré napsat co to bylo konkrétně, plus třěba nějaký ten klasický "Mrkvosoft"

Jo a zdravotní stav bych nepsala, stejně musí jít na prohlídku a teprve pokud projde, uzavřou s ní smlouvu.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.