Je možný odklad po odkladu?

Od: Datum: 27.03.15 10:21 odpovědí: 5 změna: 31.03.15 07:47

Můj syn trpí dětskými migrénami, a psychicky taky není dozrálý na školu, už ale jeden odklad měl. Bohužel mu to vyšlo že je konec srpna, ted má 6,5 roku. Ale já se bojím, že ještě tu školu nebude zvládat, i skrz ty migrény, má i jednou za 1 - 2 týdny. Myslíte že je možné ještě jednou odklad? Máte někdo zkušenost s druhým odkladem?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.15 10:34
avatar

Na tuhle otázku by vám měla odborně poradit pedagogicko-psychologická poradkyně. Případně dětský psycholog. ;) Myslím si, že byste měla k některému z nich, s chlapcem, zajít. Udělají nějaké testy, dají pár otázek a doporučí. Vy budete mít klid, nebudete si muset vyčítat špatné rozhodnutí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepekiki*
Datum: 27.03.15 11:32

ano děkuji, do psychologické poradny jsme objednáni. Zkusím se tam zeptat. Nechci ho zbytečně držet ve školce, respektive asi budou mít nultou třídu, což by nebylo špatné. No ty bolesti hlavičky mi dělají problémy.

Od: ho
Datum: 27.03.15 11:39

Jak se ty migrény projevují?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepekiki*
Datum: 30.03.15 19:01

Bolí ho hlava, a prakticky nemůže nic dělat. Většinou si lehne a zaspí to. A spí třeba od 4 odpoledne, až do rána. Pak se vzbudí a je ok. V horším případě i zvrací.

Datum: 31.03.15 07:47
avatar

Moje kolegyně, když jí chlapec volal, že má migrenu, ho po telefonu navigovala nejprve na záchod, vyzvracet se. Naučila ho jak, s prstem v krku. Pak pro prášek a do postele s mokrým kapesníkem na čele a očích. Druhý mokrý kapesník se chladil na talíři vedle postele. Srdce usedalo. Říkala, že když se vyzvrací, kapku se mu uleví a prášek zabírá mnohem rychleji. Dnes už jsou kapky, které působí rychle.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.