Témata na referát

Od: Datum: 23.03.15 18:11 odpovědí: 4 změna: 23.03.15 20:45

Zdravím,

dostali jsme ve škole za úkol napsat referát. Témata jsou dvě: Moje oblíbené hobby a Moje kulturní akce za poslední půlrok. Jsem člověk co nemá nějaké zvláštní koníčky, jsem úplný antisportovec, občas si přečtu nějakou knížku to je tak vše, a rozhodně jsem také nechodila na nějaké zajímavé kulturní akce, maximálně jsem byla párkrát v kině, ale o tom asi referát nenapíšu.

Poraďtě mi nějaké tipy, co psát. Moc předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: klarahahnova*
Datum: 23.03.15 18:17

Ahoj, já bych si vybrala to druhé a přemýšlela, jestli jsme neměli nějaké akce s rodinou a do toho bych zapltetla, že ráda čteš a že čteš často pokud tomu je tak, potom bych asi zmínila, pokud máš oblíbené místo kde jezdíš, nebo chodíš se psem pokud máš ... a okolo toho bych se motala ... (já jsem taky antisportovkyně a nikde moc nechodím, možná teď častěji do vedlejšího města ke koním ...)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: haanaaa
Datum: 23.03.15 20:45

Zajímavý nápad, děkuji moc za inspiraci

Datum: 23.03.15 18:27
avatar
Nebojte se něco si i vymyslet, když dojdou nápady. Nikdo si to nebude ověřovat, nicméně bych si vybral moje oblíbené hobby a zařadil bych tam něco, co dělám rád, třeba Vaše knihy, kdy jste začala s čtením, kolik času tomu věnujete, kolik knížek jste přečetla, jaké a podobně. Až začnete půjde to samo ;)
Ohodnoceno: 2x
 
Od: haanaaa
Datum: 23.03.15 20:43

Asi máte pravdu, nikdo přeci nebude ověřovat, zda je to pravda :-D děkuji moc za radu!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.