Kterou školu z těchto tří?

Od: Datum: 22.03.15 12:59 odpovědí: 3 změna: 23.03.15 10:20

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kterou z těchto tří škol (viz anketa) byste mi doporučili?

Jde mi především o kvalitu oboru a o uplatnitelnost na trhu práce po dostudování.

Děkuji mnohokrát :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.15 16:05

Určite mechatroniku. Je to perspektivní obor.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.03.15 10:11

aj ja som za mechatroniku... podľa mna to perspektivu z tvojich možností má asi najväčšiu. plus určite k tomu piluj angličtinu a jazyky. ja som šla práve kvôli tomu na súkromnú vš a nelutujem. síce študujem psychologiu, čo má pomaly každý druhý človek s vš, no veľmi ma to baví a snažím sa nahnať si už počas štúdia čo najviac praxe

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 23.03.15 10:20

Kámoš studoval mechatroniku a já vlastně doteď nevím co studoval - na co jsem se zeptala, tak to nevěděl, neuměl nic naprogramovat, neuměl nic opravit, ani třeba sestavit počítač.. Já prostě netuším co je to za obor :))

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.