Neoblíbenost v kolektivu

Od: Datum: 02.03.15 17:14 odpovědí: 5 změna: 02.03.15 20:32
Ahoj, je mi pouhých 11 let, a žádám o radu. Chodím na kroužek, kde se se mnou ostatní dívky nekamarádí. Do kolektivu jsem vždy zapadala, ta nevím. Nevíte prosím co s tím? Za případné chyby či nespisovná slova se předem omlouvám, je mi teprve 11 let, jak už jsem zmiňovala.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.15 17:24
avatar

Ahoj. S tou tvojí neoblíbeností mě napadá jen jediné. Nejsi v kroužku nějak moc dobrá, že by ti holky mohly závidět, a proto se s tebou nebaví?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym01*
Datum: 02.03.15 17:36
Ne, tímto to jistě nebude. Chodím tam teprve prvním rokem, avšak některé z nich i pár let.
Datum: 02.03.15 18:18
avatar

Normál, do některých kolektivů, zvlášť, pokud spolu ty holky chodí už několik let a ty jsi přišla úplně nová, zapadneš později. A do některých prostě vůbec ne, to se nedá říct.

V záží jsem začala chodit na nový sport a ve skupině jsem byla jediná nová, všechny holky se znaly z dřívějška. Jsem komunikativní a nemám problém se seznamovat, ale tady jsem se dostala do uzavřené skupiny, která mi ze začátku dávala najevo, že mezi ně ještě nepatřím. Některé se tak chovají dodnes, s většinou už nemám problém.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: anonym01*
Datum: 02.03.15 18:36
Děkuji, snad máš pravdu a časem se to zlepší.
Datum: 02.03.15 20:32
avatar

Možná by pro začátek stačilo spřátelit se s jednou. Navázat komunikaci třeba právě o kroužku, jak to v něm chodí, jak dlouho se dotyčná kroužku již věnuje atd.Časem se to poddá a podaří se Ti skamarádit se i s dalšími. Ony musí poznat, že nejsi žádná nafoukaná fiflena a že na kroužek nechodíš jen proto, abys zabila nějak čas. Ale proto, že Tě to baví a že jsi kamarádská holka. Neboj, to chce jen trochu času, než se "oťukáte" vzájemně. Mrkni i do odkazu, třeba se Ti bude pár typů hodit i odtud:

http://slecna.info/dusevno/ja…-jdi-na-to-s-citem-i-rozumem/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.