Výklad pomůžete mi?

Od: Datum: 17.02.15 17:52 odpovědí: 2 změna: 17.02.15 19:40

Dobrý den můžete mi pomoci?

Musím udělat výklad na http://cs.wikipedia.org/wiki/Isaac_Newton nebo http://cs.wikipedia.org/wiki/James_Watt , ale nevím jak na to :(

Můžete mi předvést jak to udělat?

Děkuji moc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.15 18:00
avatar

Zdravím,
co je složitého na tom udělat výklad na dané téma v dnešní době internetu, když stačí zjednudšeně řečeno opsat údaje z Wikipedie a trochu to rozvinout (rozklikat si odkazy) a "okecat" ;)
Příklad:
James Watt byl významný skotský mechanik a fyzik, který žil na přelomu 18. a 19 století. ve Velké Británii. Díky jeho práci a poznatkům bylo možné plně využít možností parního pohonu a parních strojů ... atd. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 19:40
avatar

Výklad je, že představujete někomu nějakou látku, kterou vidí poprvé v životě. Snažíte se mu předat informace, takže je důležité se zamyslet nad jejich pořadím a zvolit správná slova - tzn. pokud použijeme pojem, který nemusí posluchači znát, vysvětlit ho. Na konci provést shrnutí toho nejpodstatnějšího, třeba připomenout klíčová slova. :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.