VOŠ - doporučení osobou

Od: Datum: 16.02.15 21:04 odpovědí: 3 změna: 16.02.15 22:11

Pěkný večer, tento rok maturituji a chci studovat VOŠ, je zaměřená na sociální činnost.K přihlášce chtějí doložit doporučení osobou, která mě zná a může potvrdit, že se pro sociální práci hodím. Nejvíc bodů se dává za praxi-dobrovolnické práce, brigády apod. To tam můžu dát nějaké potvrzení, že jsem měla celé letní prázdniny brigádu jako asistentka manažera a pak měsíční povinnou školní praxi na stejné pozici? Je to úplně jiný obor (bohužel studuji ekonomiku) a nevím, jestli tohle vůbec vezmou. A kdo mi může napsat to doporučení? Nikde to nemají blíže popsané. Třeba s tím má někdo zkušenosti, tak by mohl poradit. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.15 21:09

Ahoj,
no doporučení o asistentce managera je sice hezký, ale pokud to nebyl manager v nějaké sociální sféře tak je to takové k "ničemu" (aby ti to pomohlo v tomto oboru je to k ničemu). Vhodná by byla brigáda právě z nějaké třeba charitativní organizaci nebo něco tohoto typu. A tohle doporučení Ti vlastně může asi napsat třeba i mamka, ale nebude to mít takovou váhu, jako když Ti to napíše nějaký vedoucí nebo ředitel nějaké sociální organizace.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: papula
Datum: 16.02.15 21:18

No právě, je to firma zaměřená na strojírenství. Bohužel, občas člověk si v 15 vybere obor, který ho nebaví a na přestup je pozdě. Bez toho doporučení nemám šanci uspět. A se střední ekonomickou nemám šanci sehnat práci. Už nevím jak dál. Chci dělat s dětmi, důchodci apod. Na učitelku ve školce mě nevezmou, protože nehraji na klavír. Tahle VOŠ byla jediná možnost. Děkuji za odpověď.

Datum: 16.02.15 22:11

Vím, že vybrat si obor v 15 je dost těžký...studuju vošku posledním rokem a ani já zatim přesně nevím, jakou pozici chci dělat. A odkud jste? Vím, že nějaký sociální obor je v Jihlavě na nějaké vošce. A co zkusit klasickou vejšku?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.