Psychologické vyšetření učitelky

Od: Datum: 05.02.15 16:18 odpovědí: 5 změna: 05.02.15 18:04

Zdravím, prosím kdo může poslat učitelku MŠ na psychologické vyšetření, podotýkám, že pracuje v oboru přes 25let. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.02.15 16:21
avatar

Dobrý den, řekl bych, že někdo, kdo k tomu má důvod a oprávnění - možná její nadřízený nebo lékař. Zdravím!

doplněno 05.02.15 16:32:

Také si myslím, že za 25 let už by se "magor" projevil. Ovšem, k tomu se může člověk dopracovat i časem. Každopádně, nejdříve to řešit s tím nadřízeným. Snad nejde jen o pomstu či jiný názor na výchovu dětí.

doplněno 05.02.15 16:59:

Myslím, že je to věc ředitelky (a ne rodičů). Ta se radí s právničkou a ta ji určitě dobře poradí.

Věc se již řeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 16:26
Zaměstnavateli se Vždy dokládá zdravotní způsobilost pro danou práci. Potvrzení vydává praktický lékař nevím ohledně psychologa...možná stěžovat si na nevhodné chování učitelky ředitelce MS a zřizovateli mateřské školky. V čem je problém?
doplněno 05.02.15 16:41: Že by syndrom vyhoření? Projevuje se po dlouhé době prace v jednom oboru, především prace s lidmi
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 05.02.15 16:29
avatar
Pokud se chová nenormálně,což byste mohla prosím objasnit,tak ji tam může poslat ředitelka školky,v rámci zdravého úsudku k dětem.
Pokud tam pracuje 25 let,měla by to být profesionálka každým coulem...
Ohodnoceno: 1x
 
Od: kikapali*
Datum: 05.02.15 16:51

nedostatečný dohled (děti ji několikrát utekly na silnici), křičení, ponižování, nucení do jídla až do zvracení dítěte, nezájem o plačící dítě atp, ...rodiče jsme dali podnět k přešetření školskou inspekcí, která se zaměřovala na obecné fungování a bohužel ne, na jednání učitelky, která se samozřejmě chovala při inspekci jinak... nyní ve funkci nová ředitelka (bývalá ředitelka než aby to řešila raději dala výpověď), která po několika měsících zjistila, že s ní spolupráce opravdu možná není, vyhazuje věci ředitelce ze skříně na zem, neplní zadané úkoly, nevyplňuje docházku, atp... učitelka dostala od ředitelky 4 výtky, na základě kterých dala učitelce výpověď. Učitelka výpověď nepřijala a předala celou záležitost své právničce. Zajímalo by mě, zda má ředitelka právo na to, aby učitelku popř. klidně i sebe nechala psychologicky prověřit, popř. Obec, jako zřizovatel... popř. co může následovat dál.. děkuji

Datum: 05.02.15 18:04

Ředitelka dá 3x písemnou výku za neplnění pracovních povinností. Písemně a před svědky přečte a předá učitelce. Pokud učitelka nepřijme, nevadí, svědek to na papír napíše a podepíše.A pak dá ředitelka učitelce výpověď pro porušení pracovní kázně. A to je vše. Pokud se učitelka obrátí na svého právního zástupce, tak ať se obrátí, má na to nárok. Ale tady se mi zdá ředitelka slabá. Musí si za svým stát, musí si umět obhájit svůj postup. Prostě musí umět řídit, od toho je ředitelka.Na žádné psychologické vyšetřrní učitelku poslat nemůže. Pokud ředitelka postupuje podle zákona, nemusí se bát, i když dojde k soudu. Ale už v okamžiku, když má ředitelka podezření, že se učitelka nechová k dětem pěkně, tak musí okamžitě zasáhnout.

Ohodnoceno: 5x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.