Střední škola

Od: Datum: 27.01.15 12:29 odpovědí: 3 změna: 27.01.15 20:27

Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat když mi přišel dopis o zanechaní vzdělaní . Přišel mi 19.1 2015 a v dopisu bylo napsané že ve škole nejsem od 21.11.2014 přitom jsem ještě parkrat do ledna přišel do školy . nevím tet co dělat přihlásil jsem se na pracovní uřad a tet jen na pojištovnu musím ale nechci nic platit když ještě v lednu sem žakem byl a v dopise stojí že nejsem žakem už od 21.11.2014 .. Když jsem byl ve škole pro potvrezení o ukončení studia tak mi to napsali zase od 21.11.2014 přitom jsem ještě v lednu ve školy byl .. Prosím o rady co stím udělat Děkuji moc za odpovědi :).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.15 12:55

Teoreticky je možné, že byste byl vyloučen už 21.11. a nevěděl o tom? Tudíž jste přišel několikrát do školy...nevím

Běžte na ředitelství a chtějte třídní knihu -- tam musí být zápisy, kdy jste byl ve škole. Dá se z toho prokázat Vaše docházka. V každém případě, pokud se nepodaří získat potvrzení, budete muset doplatit 1242,-kč na zdravku za 1/2015

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jarda30
Datum: 27.01.15 13:14

Ještě jsem parkrát přišel do školy a nikdo mi nic neřekl a v lednu mi přišel dopis že žakem nejsem od listopadu .. V prosinci jsem tam byl pro potvrzení o studiu a dali mi ho bez problemu a řekli že jsem žakem školy .. Leden za mně zaplatí pracovní uřad prosinec asi budu muset si zaplatit sám jestli potvrzení nedají Děkuji za odpověd

Datum: 27.01.15 20:27
avatar

Zajít na zdravotní pojišťovnu a doplatit dlužné pojistné, aby nenabíhalo penále. (Za prosinec to bude 1.148 Kč.)

Škola Vám určitě psala dřív (vyzvedával jste dopisy?) ... Jestli jste škole včas nedoručoval omluvenky, a nereagoval na její dopisy, neměla škola jinou možnost, jak situaci řešit. Obávám se, že zpětně s tím nic neuděláte.

doplněno 27.01.15 21:05:

Viz školský zákon, § 68, odst. 2

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.