Přijetí na školu

Od: Datum: 24.01.15 19:27 odpovědí: 1 změna: 25.01.15 10:24

Čůůs všichni, teď jsem žákem 9. třídy a vybírám si střední školu, uvažuji nad průmyslovkou, obor- Mechanik seřizovač, je to 4-letý obor zakončen maturitní zkouškou.. chtěl jsem se jenom zeptat jestli mám šanci na přijetí když budu mít na vysvědčení 4 trojky.. (bohužel z hlavních předmětů -_- a to matematika, český jazyk, ruský jazyk a anglický jazyk.. a druhá otázka je, co se nejvíce objevuje na přijímacích zkouškách? Díky předem za odpověď.. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od:
Datum: 25.01.15 10:24

Máš velkou šanci na přijetí, neboť na tyto obory se hlásí žáci s podobným a horším studijním průměrem, než máš ty. Jaké jsou požadavky při přijímacích zkouškách, záleží na konkrétní škole a určitě je najdeš na webových stránkách příslušné školy. Navíc jsou školy, kde je tento obor sponzorován. Žákům hradí obědy, přispívají na učebnice a učební pomůcky, dávají kapesné a zaručují po úspěšném absolvování zaměstnání se slušným výdělkem.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.