Střední škola publicistika

Od: Datum: 21.01.15 17:14 odpovědí: 3 změna: 21.01.15 18:22
Dobrý den , baví mě psaní slohovych prací a tak by jsem se chtěla zeptat zda je někde v Praze nějaká státní střední škola nebo gymnázium se zaměřením na tvůrčí psaní ,propagaci ,scenaristiku ,žurnalistiku ,či publicistiku? Jestli není ,mohu se zeptat, kam by jsem měla jít místo toho na školu, která by byla vhodná pro pokračováni na vysoké škole publicistiky?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.15 17:39
avatar

Doporučuji soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého. To je vyloženě zaměřené na tvůrčí psaní.

Nebo pokud trváš na státním gymplu, pak gym. Arabská, prostě gymply, které otvírají humanitní větev studia. Není jich moc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.15 17:47
avatar

A co jít normálně na nějaký dobrý všeobecný gympl a profilovat se na tvůrčí psaní, žurnalistiku a publicistiku až na vysoké škole? Co když během gymplu zjistíš, že chceš dělat něco jiného? Nech si dveře otevřené...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.15 18:22
avatar

Ideálně jakékoliv gymnázium (pozor, rodiče nejsou povinni ti hradit studium na soukromé škole). Jestli se opravdu chceš věnovat psaní, douč se češtinu!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.