Přerušení studia

Od: Datum: 19.01.15 15:14 odpovědí: 2 změna: 19.01.15 18:13

Ahoj chtěla bych se zeptat. Chodím do 3. ročníku na SŠ. Ale bohužel se stěhujeme a tak musím změnit školu. Přihlášku už jsem si do nové školy podala, ale vezmou mě až do září. Tak jsem se chtěla zeptat, zda mohu na škole kam jsem stále přihlášená dát žádost o přerušení studia? Protože mi ředitelka na té škole nechce povolit individuální plán a každodenní dojíždění mi už kvůli novému bydlení v jiném městě nevyhovuje. A tak jsem se chtěla zeptat zda měl někdo také nějaké zkušenosti s přerušením nebo ukončením studia na střední škole. A pokud dám přerušení musím se přihlásit na úřad práce? Děkuji všem za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.15 16:36
avatar

Já si myslím, že byste měl zajít za ředitelem stávající školy a poprosil ho pomoc při řešení vaší situace. Když nepomůže, pak zajít za novým ředitelem a pokusit se vyřešit s ním. Za hezké vystupování a hezkou žádostí nic nedáte. Věřím, že naleznete víc, než po písemném nebo telefonickém styku. Oba ředitelé jsou lidé. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.01.15 18:13

Při přerušení/ukončení studia si musíte ohlídat placení zdrav. pojištění. Když ztratíte status studenta, budete platit jako samoplátce 1242kč/měsíc nebo přes úp (za uchazeče o zaměstnání platí zdravko stát). Do práce předpokládám nepůjdete..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.