ÚP a jazykový kurz

Od: Datum: 18.01.15 23:10 odpovědí: 1 změna: 19.01.15 10:16
avatar

Ahoj, potřebuji poradit. Jsem na úřadu práce a chci studovat angličtinu, mám vybraný jazykový kurz za 4000, který je odpolední formou jednou týdně. Je zde možnost nějaké finanční podpory nebo proplacení kurzu? A když mám odpolední kurzy, vezmou mě někde na plný úvazek nebo jen zkrácený a brigádu?

Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.15 10:16

Můžeš se zeptat paní na úp, která má na starosti rekvalifikace. Ale jazykový kurz není rekvalifikační a jazyk se lze učit jako samouk. Na toto dle mého nepřispějí.

Někdy bývají dlouhodobé rekvalifikace zaměřené na studium jazyka + praxe, většinou pro absolventy. Viděla jsem asi půlroční rekvalifikaci zaměřenou na studium angličtiny pro získání certifikátu a následnou praxi ve firmě. Bylo to tuším pro maturanty, kterým se nedařilo získat práci. Během rekval. pobírali podporu.

Odpolední kurz je pouze tvoje aktivita. Po zaměstnání můžeš chodit kam chceš, v práci nikoho nezajímá, co děláš ve volném čase. Ovšem nesmí se ti překrývat pracovní doba s kurzem...pak by tě buď vyhodili z práce anebo si nemohla chodit na angličtinu

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.