Propadnutí

Od: Datum: 09.01.15 17:47 odpovědí: 2 změna: 09.01.15 19:16

Dobrý den chtěl bych se zeptat jsem žák 9 ročníku a v pololetí mám 2 pětky z Matiky a Chemie chci se zeptat pokud to na konci roku vytáhnu na 4 nebo na 3 bude mít nějakej vliv na přijmutí na SOU v oboru Automechanik že sem měl v pololetí 2 pětky a přijmačky nedělám je to škola bez přijmaček děkuji za jaké koliv vaše odpovědi...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.15 18:01
avatar

Ne, vliv na přijetí to mít nebude, i když jsem už zažila i ředitele SŠ, který se zajímal, jestli žák nepropadl. Nakonec jej ale přijal. Pouze v případě, že bude na obor takový "nátřesk", aby ředitel zvažoval, koho vezme, Ti hrozí, že vezme žáka s lepšími známkami.

Vliv to bude mít na Tvé zvládání učebního oboru, neuč se kvůli známkám, ale kvůli sobě a svým znalostem - to, co se teď naučíš, se nebudeš muset učit tam, a tam to bude náročnější. V učebních oborech se moc nevyznám, pravda, ale tipuju, že kromě matematiky budeš potřebovat i nějakou tu chemii.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: brzda753*
Datum: 09.01.15 19:16

děkuji ti no moc na obor nejde žáku mnoho a jdu tam protože muj táta je výbornej automechanik a já od malička sním dělám auta rozumím jim a prostě všechno jinak fyziku mám za 1- na výzo takže si myslím že by mě mohli vzít pokud ano budu strašně rád jako jsem tedka rád za tvojí odpověd :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.