Příklady do Fizikální olympiády

Od: Datum: 07.01.15 17:45 odpovědí: 3 změna: 07.01.15 19:57

Dobrý den, velmi vás prosím, fyziku neumím vůbec a tohle nám dala p. uč. za úkol do 10.1, který bude známkovat. Máme si vybrat minimálně 3 úlohy (čím víc tím líp) a vypočítat to a napsat i postup. Prosím vás, vím že je to neslušné žádat, aby jste mi vypočitali příklady, ale i paní učitelka říkala, že nám s tím někdo může pomoct, jenže nevím, kdo by s tím mohl pomoct mě fyziku od nás nikdo neumí a nechce ji ani vidět a já vás velice prosím jestli mi pomůžete děkuji.

Zadání http://fyzikalniolympiada.cz/archiv/56/fo56ef1_z.pdf


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od:
Datum: 07.01.15 18:25

Tak mi u prvního příkladu vypočti objem plechu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.01.15 19:43

Dobrý den, pokud opravdu fyziku u vás nikdo neumí, tak je asi někde chyba a vyučující látku neumí dobře vysvětlit. Měl by někdo za vyučující zajít a zkusit jí požádat, jestli by něco znovu nevysvětlila.

Správně bys sem měl napsat své výsledky nebo postup, pak lze poradit snáze. Jde o to, abys to Ty pochopil a uměl obhájit. Co když bude vyučující chtít znát postup a pak zjistí, že to z Tvé hlavy není?

Z příkladů bych si vybral asi ty z nich, které téma jste probírali na fyzice a můžeš na něj tedy plynule navázat. Pokud jste něco ještě neprobírali, tak asi nemá moc smysl je tu rozebírat.

A malá rada na závěr - kromě fyziky se zkus zaměřit také na pravopis. Ten nadpis Tvého dotazu tu vyloženě bije do očí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 07.01.15 19:57

Hele, x Ti chtěl krásně vést krok po kroku, víš? (si myslím). Když vypočteš ten objem (je to objem kvádru), tak von Ti pak zas řekne co dál

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.