Přestup na jinou školu

Od: Datum: 03.01.15 15:24 odpovědí: 2 změna: 03.01.15 15:32

Ahoj lidi,chci se na něco zeptat.Kdybych chtěl přejít ze čtyřletého gymnázia na uměleckou školu,musel bych dělat talentovky?Jsem v prvním ročníku.A kamarád by chtěl vědět,zda je možné přestoupit na jinou střední školu třikrát za rok?Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wkw
Datum: 03.01.15 15:30

Stačí si na tu uměleckou školu dojít a zeptat se tam. 3x za rok asi těžko, to dá rozum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 15:32

tak pokud jsou v podmínkách přijetí talentovky, tak ano, velmi pravděpodobně byste je musel udělat. a přestup na jinou střední školu třikrát za rok - no, teoreticky jistě, ale prakticky by záleželo na ředitelích daných škol. jestli by přestup v průběhu školního roku povolili. pravděpodobně by s tím nebyl problém v začátku školního roku, ale čím víc výuka pokročí, tím víc je přestup nepravděpodobný a tím spíš vás ředitel odkáže na začátek dalšího školního roku. a taky záleží na dané škole, zda vám bude předchozí studium na jiné škole uznáno, nebo zda budete muset studovat znova od prvního ročníku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.