Povolani na ktere me přípravy cestovni ruch

Od: Datum: 01.01.15 19:01 odpovědí: 6 změna: 04.01.15 18:12
Ahoj potřebovala bych seznam povolani na ktere mě přípravi cestovní ruch na internetu ale nemůžu ho nikde najít dal by mi někdo odkaz na stránky kde ho najdu?prosím prosím
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.15 19:17

Promiň, možná jsu v novém roce natvrdlejší než v tom minulém, ale vůbec netuším, s čím chceš poradit. Z dotazu mě vyplívá, že chceš seznam povolaní, na které tě připraví cestovní ruch na internetu. Jsem z toho jelen.

Ohodnoceno: 2x

Od: kajka*
Datum: 02.01.15 07:18
Přesně tak
Od: honzajs122
Datum: 01.01.15 19:29

Na nic...od všeho trošku a nic z toho...

Ohodnoceno: 0x

Od: kralovnicka*
Datum: 02.01.15 14:14

Ahoj, kajko, tady to je:

http://www.infoabsolvent.cz/O…taOboru/6542M02/Cestovni-ruch

Viz "Uplatnění absolventů v oboru" V pravé části stránky je odstavec "navazující povolání", tam jsou taky informace. Kdyby to bylo málo, můžeme pátrat dál

Hezký den, Jana

Ohodnoceno: 2x

Od: ja*
Datum: 04.01.15 17:07
Ahoj a nevíte kde nejdu jaká je nabídka na trhu prace v cestovnim ruchu?
doplněno 04.01.15 17:10: Teda myslím jaká je nabídka na trhu prace delegata
Datum: 04.01.15 18:12

Všechna zaměstnání a nejen v oboru ,,pohostinství, gastronomie a cestovní ruch,, najdete na NSP, což je Národní soustava povolání. Od vedoucího hotelového, pohostinského provozu až k pokojské a pomocného pracovníka pohostinství. katalog.nsp.cz . Jinak se na NSP dostanete přes stránky MPSV.cz.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.