Nejlehčí strojní fakulta v čr?

Od: Datum: 01.01.15 17:14 odpovědí: 2 změna: 01.01.15 18:03

Máte tip,jaká strojní fakulta v čr je nejsnáze zvládnutelná?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 01.01.15 17:30

I strojní průmyslová škola i jakýkoliv strojní učební obor je zvládnutelný pouze při plném nasazení a zájmu o obor. Přesnost, představivost, profesionalita jsou nutné nejen pro studium na vysoké škole strojní, ale i jakákoliv práce ve strojních (i ve všech ostatníhch) oborech.

Pokud vás strojařina baví, máte pro ní cit, předpoklady, svým způsobem i talent pro strojařinu, možnost průběžného praktického poznávání nabyté teorie a následující praktické uplatnění, není pro vás studuim překážkou, jen nečekejte, že to zvládnete snadno bez úsilí. Ať je to FSI ČVUT nebo jiná strojní fakulta nebo vysoká škola u nás nebo v zahraničí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.15 18:03

Mělo by to být tak jak píše host, skutečnost je však alespoň u SŠ jiná. To, co člověk potká v praxi a co prolezlo SŠ a honosí se maturitním vysvědčením, si mnohdy nezaslouží označení strojař.

Co se týká VŠ, za dobu od mého ukončení studia se toho spoustu změnilo. Za nás všichni tvrdili, že nejtěžší gymnázium v Praze je Vysoká škola zemědělská, nyní Česká zemědělská univerzita . Co zapříčinilo pověst této školy? Odpadlíci z ostatních VŠ v Praze tam v pohodě dokončovali studium, čehož na svých původních VŠ nebyli schopni. Studovat se tam dá kdeco. Mají i technickou fakultu s několika obory. Ale jak píšu, moje informace jsou téměř 20 let staré. Za nás platilo dle obtížnosti ČVUT, VUT, pak dlouho nic a potom ostatní strojní fakulty (Liberec, Plzeň, Ostrava)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.