Přeložíte potřebuji to na zítřek

Od: Datum: 02.12.14 17:45 odpovědí: 5 změna: 02.12.14 18:10

Prosím přeloží mi někdo tyhle dvě věty: AHOJ JMENUJI SE DÁŠA A PŘEDSTAVÍME VÁM PROJEKT JAK V ČESKU PROBÍHÁ VÁNOČNÍ DEN. PROJEKT VÁM PŘEDSTAVÍ... . Chci to mí bez chyby protože k nám přijedou zahraniční studenti a já na angličtinu moc dobrá nejsem prosím přeloží mi to někdo pls

Prosím ještě dneska bych to chtěla mít přeložené potřebují to na zítra. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.14 17:48

Dášo, napíšete- li sem váš překlad, jistě se najde několik lidí, co vám to opraví. Úkoly se tu ale za lenochy nedělají.

Ohodnoceno: 3x

Od: dasa167
Datum: 02.12.14 18:07

Kdyby něco já si úkoly dělám ale prostě angličtina mi nejde tak jsem chtěla pomoc a ještě k tomu přijedou zahraniční studenti

Datum: 02.12.14 17:56

Hi my name is DÁŠA and introduce you to both the Czech PROJECT IN PROGRESS Christmas Day. PROJECT will introduce you to ...

Ohodnoceno: 1x

Od: dasa157
Datum: 02.12.14 18:08

Díky za ty věty

Datum: 02.12.14 18:10

Dášo, napřed to napište slušně česky, nekřičte na nás a piště normálně. Dvakrát představovat jeden projekt? A je to vůbec projekt (pod tímto označením si představuje něco jiného než povídání o vánocích)?

Nesmyslný úvod bez chyb bude pořád nesmyslný.

Napište svůj český i anglický návrh, někdo jej opraví.

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.