Střední průmyslá škola Praha

Od: Datum: 28.11.14 13:13 odpovědí: 6 změna: 30.11.14 11:34

Ahoj, jsem v devítce a musím si vybrat střední a tak nějak už jsem se rozhodla, že bych šla ráda na průmku. Vždycky mě bavila matika, fyzika a prostě celkově technický věci :) Takže nechodí tu někdo na nějakou průmku v Praze? Ráda bych se dozvěděla víc než si podám přihlášku :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: strygo*
Datum: 28.11.14 16:54

zdravím já jsem chodil do Strašnic na průmku a neohu si stěžovat

Ohodnoceno: 0x

Od: zalsad*
Datum: 28.11.14 18:06

Já jsem chodil na průmku v Praze, taky si nestěžuju :D asi záleží, co konkrétně tě baví, musíš si vybrat obor, pak až průmku ;) a v Praze je z čeho vybírat, takže v klidu

Od: dragonka*
Datum: 29.11.14 15:38

A můžu se zeptat jak to u vás bylo s přijímačkama a s jazykama? někde je to dost omezený a já bych ráda pokračovala ve FRJ, takže to mě dost omezuje. A jaký jste měli/máte obory? Ten jsem si ještě totiž taky nevybrala, jsem klasická váha no :(

Od: zalsad*
Datum: 29.11.14 20:01

U nás se přijímačky nedělaly, bylo to podle průměru, co si pamatuju. Taky myslím bylo na výber z FrJ, NJ, AJ. No a dělal jsem stavebku, teď dělám vejšku a nemyslím, že by člověk s průmkou nesehnal práci.

Od: juw
Datum: 29.11.14 16:41

Víte, ono je celkem fuk co vás baví. Myslete na to, abyste po škole měla nějakou práci, kde bude i nějaká mzda. Podle toho vybírejte školu.

Od: host
Datum: 30.11.14 11:34

a) je dobré najít seznam škol, které by se vám líbily a něco si o nich zjistit

b) o vybraných školách nebo oborech si zjistit víc podrobností

c) na vybrané školy se jít podívat na dny otevřených dveří, trochu se vám otevřou oči a u některých se zhrozíte, u některých se vám zalíbí. Nechce to na pocitech, pomohou vám.

Možné obory a školy: stavební, strojní, elektrotechnická, grafická, zeměměřická, umělecko-průmyslová, oděvní, hotelová-gastronimická, potravinářská, obchodní akademi (ekonomická), atd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.