Přestup na jinou školu

Od: Datum: 26.11.14 16:19 odpovědí: 2 změna: 26.11.14 17:43

Dobrý den,

Jsem studentka prvního ročníku čtyřletého gymnázia.Je to už má druhá střední,ale bohužel mám opět problémy,necítím se tam dobře a nedokážu se začlenit do kolektivu.Je možné zase přestoupit?A prosím o radu,jak bych to měla říct rodičům bez toho,aby na mě zase řvali?Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.14 16:57

Můžu se zeptat -- máte problémy též se známkami nebo jen s kolektivem? Jestli máte problém se sociálním kontaktem, možná by pomohl školní psycholog. Asi nemá smysl pořád dokola přestupovat jinam a mít pořád stejný problém. Spíš by se mělo řešit, že se cítíte špatně ve společnosti nových lidí

Jsem zvědavá, co napíši další poradci

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.11.14 17:43

Souhlasím s odpovědí Jancaak, měla byste řešit, proč se nedokážete začlenit do kolektivu a snažit se zlepšit situaci v současném kolektivu, v němž už lidi znáte.

Jaký další důvod vede k tomu, že se už v druhé škole necítíte dobře? A proč si myslíte, že by to na třetí škole mělo být jiné?

Změnou jednoho kolektivu za jiný situaci pravděpodobně nezlepšíte. Žáci další školy spolu chodí do třídy od začátku roku, kolektiv se již vytvořil a vy tam přijdete jako nový/cizí (možná i rušivý) element ...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.