Zkontrolovat text

Od: Datum: 25.11.14 21:06 odpovědí: 4 změna: 25.11.14 21:50

Prosím opravte mi chyby :)

děkuji

First woman at the funeral of his mother saw a man she did not know. Then a few days later killed his sister.
During the funeral when this woman to the man madly in love but suddenly disappeared soon after its completion, even though they found out who it was.
While hoping that saw him again at the funeral of his sister, fortunately, there appeared and did not kill another family member.

Žena Nejprve Na pohřbu své matky spatřila muže, kterého neznala. Poté o několik dní později zabila svou sestru.

Když Během pohřbu se tato žena do onoho muže bláznivě zamilovala náhle ale zmizel hned po jeho skončení, ačkoli by zjistila, kto to byl.
Zatímco doufala, že ho znovu uvidí na pohřbu své sestry naštěstí se tam objevil a nemusela zabíjet dalšího člena rodiny.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.14 21:22
avatar

Valli, chceš-li od někoho pomoc, bylo by dobré si pročíst jeho pravidla a řídit se jimi. Proč na stejné téma zakládáš další dotaz (měla´s pokračovat v původním)?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: valii*
Datum: 25.11.14 21:25

a můžete mi odpovědět prosím na mojí otázku ..?

Datum: 25.11.14 21:44
avatar

hned v první větě jsou chyby First woman je první žena a ne žena nejprve (at first, at first time), místo his má být her,..., dál to nečtu, nějak na to nemám momentálně náladu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.14 21:50
avatar

First, at the funeral of her mother, the woman saw a man she did not know. Then, a few days later, she killed her sister. During the funeral she fell in love with him but he disappeared immediately after the end of the funeral without her being able to find out who he was. While she was hoping that she will see him at the funeral of her sister, he, fortunately, appeared there so she did not have to kill another memeber of her family.

What the heck is that? *sok*

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.