Konkurz na čerta :)

Od: Datum: 10.11.14 16:45 odpovědí: 10 změna: 13.11.14 16:37

Ahoj... Ve škole každoročně devátá třída dělá Mikuláše, čerta a anděla... Tento rok (protože se nemůžeme dohodnout) bude na čerty a anděly konkurz. Já chci jít za čerta a nevím co tam mám jako předvést? :D Nevíte co bych tam mohla udělat? :D Nějaký scénář? :D Čertem bude ten kdo to bude umět nejlépe zahrát. Poraďte prosím :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 16:49

Ahoj,

čertova role je většinou jen vydávat nějaké zvuky a sem tam se zamračit a pohrozit, že si někoho odnese, spíš než na scénář bych se soustředil na kostým.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.11.14 16:52

Pro inspiraci

Jak jsem dělal čerta - Šimek & Krampol (na konci stránky)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.11.14 17:34

Má smysl se hlásit na čerta, když nevíš, jak na to?

Ohodnoceno: 3x

Od: dedegadlin
Datum: 11.11.14 18:27
A to tam mám jako udělat budliky budliky nebo co? (Ivzez)
Datum: 12.11.14 05:40

Zdá se, že mé odpovědi nerozumíš. Nevíš-li, jak na čerta, nehlas se na něj. Čerta by stejně neměla hrát holka ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.14 20:09

Kdysi jsem čerta dělal. Byl jsem velkej, špinavej, kolem těla jsem měl omotaný řetěz, přes rameno ušuntělý smrdutý a záplatovaný pytel a v ruce podomácku dělané březové koště. Dělal jsem dost velký bordel. Lezl jsem po stolech, pod nimi, řval jsem. Děti měly ze mě velký respekt, i rodiče. A ani ten největší drzoun tam nezůstal klidný. Byl jsem docela žádaný, ale pak jsem to už z časových důvodů přestal dělat. Čert by měl mít respekt. Dnes vídám za čerty převlečené holky, které dětem rozdávájí bonbony jako Mikuláš. Hrozný ...

Datum: 11.11.14 12:49

I čert má vypadat mile a ne jak tu někdo napsal (Mike) řvát tak, že se děti s prominutím poserou. Děti nestrašíme, některé by z toho mohlo začít i koktat a to snad nikdo nechce. Na hlavu kudrnatou paruku a přidělat rohy, obličej začernit, na sebe starý kožich (čím delší tím líp), černé boty (ne aby vám koukaly tenisky), pytel, řetázek na kozu a hlavně děti NESTRAŠIT. Čert může být hlučnější ale anděl ho vždycky usměrní a dítě chrání. A jestli existuje rodič, co nechá za řevu dítě strkat do pytle a vyhrožuje peklem, měl by se léčit.

Datum: 13.11.14 16:37

Lidus, zase nepřehánějte Byl jsem sice trochu hlučný, ale žádné dítě ze mě nikdy nezačalo koktat A Mikuláš byl vždycky ten, který dětem hned říkal, ať si mě nevšímají, že hledám zlobivé dítě, ale ještě jsem nikdy žádné nenašel. Děti jen po očku sledovaly kde zrovna pobíhám, zdali jsem v bezpečné vzdálenosti a byly v pohodě. Věřím, že by se vám tam líbilo Čerta jsem dělal rád. Nejradši jsem měl poměrně efektní nástup - v hale, kde rodiče s dětmi čekali na čerta a Mikuláše se najednou zhaslo a já a Mikuláš jsme za cca minutu za zvuku zvonečku a řinčícího plechu dorazili do haly, která byla stále zhasnutá a byl slyšet jen šepot. Po čtyřech jsem se docela hlučným pohybem přesunul po stůl a tam počkal až Mikuláš rozsvítí. Mikuláš pozdravil děti, pak rodiče a řekl, že tu někde pobíhám, ale ať si mě nevšímají. Nějaké dítě vždycky vykřiklo, že ví kde jsem, že se schovávám pod tím dlouhým stolem... No byla to prča

Od: pravejcert
Datum: 11.11.14 12:59

Já bych tam vletěl komínem (pokud nemaj komín tak skrz okno), začoudil bych místnost, zachrastil bych řetězem, do pytle strčil nejzlobivéjšího přítomného a s tim bych uletěl pryč (do pekla), nechal bych jen smrad síry :-D

Datum: 11.11.14 18:34

Sežeň si pytel a největšího zlobivce do něj strč odtáhni ho ze třídy a až odejdou i ostatní tak ho vrať do třídy :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.