ČVUT FIT - webové inženýrství

Od: Datum: 05.11.14 20:54 odpovědí: 1 změna: 05.11.14 21:44

Dobrý den, chci si dávat přihlášku na ČVUT na FIT, v prvním ročníku se prý na nic nezaměřuje a ve druhém si můžeme rozhodnout na jaký obor a já bych chtěl webové inženýrství. Ze střední (průmyslové) mám základ programování v javě, html5, php, a visualbasic. Chci se zeptat na obtížnost v porovnání s jinými školy? A jak to zde chodí? Porovnání z VUT, kde si nemůžeme vybrat na FITU konkrétní obor? atd.. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: x*
Datum: 05.11.14 21:44
Základy: Java je možná a některé (hlavně volitelné) předměty ji potřebují, ale povinně se dva semestry budeš věnovat C a C++. VisualBasic se na FIT nepoužívá vůbec (nicméně v předmětech, kde nejde o konkrétní jazyk, ho použít můžeš).
Obtížnost: FIT je druhá nejtěžší fakulta ČVUT (po FJFI). Je to snad jediná fakulta, která dělá přijímačky, a přesto po prvním semestru studium ukončí cca 50% prváků. K bakalářským státnicím se dostane cca třetina nastoupivších. WI má několik oborových předmětů, které jsou pro mnoho studentů vražedné. Ale to mají i jiné obory, jen u WI je možná střet toho, co student umí, s tím, co škola požaduje, nejbolestivější.
Obor: Obor si vybíráš volbou předmětů. Můžeš vystudovat i víc oborů současně, nebo se můžeš po roce a půl rozhodnout, že změníš obor, a projeví se to jen v tom, že si začneš zapisovat jiné oborové předměty. Obor je fixován až volbou tématu bakalářské práce.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.