Jak se začlenit do třídy?

Od: Datum: 05.11.14 18:53 odpovědí: 3 změna: 05.11.14 23:17

Ahoj, jsem v prváku a nevím jak se dobře začlenit do třídy.Jsme ve třídě samé holky , i když se dlouho neznáme někdo už má dobré kamarádky atd. No prostě nevím co mám dělat aby si mě víc všímali a začlenila se ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.14 18:59
avatar

Co třeba vymyslet nějakou mimoškolní akci? Jít na kafe, na koncert, na výlet, na výstavu, zabruslit si ap. po škole? Kde byste se, holky, trošku poznaly?

Jinak tohle asi řeší každý v novém kolektivu. Nesmíš s tím moc spěchat, abys nebyla vlezlá, ale pokud je někomu do řeči, poslouchej ho, ptej se ho, vnímej ho. Buď milá a usměvavá a veselá, jakmile to půjde, aby to bylo přirozené, ne křeč.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 05.11.14 19:49
avatar

Ahoj Píšeš jasně - "někdo už má dobré kamarádky." Z toho je jasné,že další dívky včetně tebe nemají. Všechno je jednou poprvé,stačí být vstřícná,milá,usměvavá a trošinku jak to říci...otrkanější,pokud budeš sedět o přestávce v lavici a čučet s prominutím do mobilu,tak se moc neseznámíš.Udělej první krok,pokud se ostatní k tomu nemají.Také si nejsou jisté v kramflecích...Neboj,ono se to poddá ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 05.11.14 23:17
avatar

Ahoj,

začni se svou spolusedící - Zaměř se na otázky okolo školy, právě probíhající hodiny, domácích úkolů - dej tomu čas a ono se to postupně vyvrbí a za měsíc se tomu zasměješ :)

Nicméně já jsem v prváku konverzaci zahájil větou: "Půjčíš mi tužku?"

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.