Umělecká škola

Od: Datum: 02.11.14 15:40 odpovědí: 3 změna: 03.11.14 20:41

Ahoj všichni , chtěla bych jít na uměleckou střední školu obor herectví, ale nemůžu žádnou najít. Opravdu bych tam chtěla, už od mala jsem hrála v různých školních představeních (většinou hlavní role) a bavilo mě to. Hrála jsem i v jednou filmu, ale ten si nevím rady se školou. Prosím nepište mmi, že je to nevděčná práce, já už jsem se rozhodla. Prosím poradili by ste mi nějakou dobrou uměleckou školu s oborem herectví v Praze? Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.14 15:43

Zadej si do google konzervatoř, obor herectví, jedna je v Praze, jiná v Brně. Pokud se tam nedostaneš, můžeš zkusit třeba po gymplu DAMU.

Pražská konzervatoř http://www.prgcons.cz/zakladniinformace

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.11.14 17:39

musíš hledat obor hudebně-dramatické umění, zaměření herectví. V Praze pouze jedna škola zmíněná poradkyní v předchozím příspěvku. Pak Brno a Ostrava. Studium je šestileté, po 4 letech se dělá maturita, pak lze další 2 roky na absolutorium

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.11.14 20:41

Děkuji za odpovědi, ale kdyby jsem se na tuto konzervatoř nedostala, existuje nějaké gymnázium s tímto zaměřením?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.