Umělěcký škola

Od: Datum: 02.11.14 15:19 odpovědí: 4 změna: 03.11.14 12:30

Ahoj, nevíte jak by se dalo poznat jestli mám na uměleckou školu? :/ ze třídy asi maluju nejlíp, ale jak mám zas poznat jestli maluju až tak dobře, abych mohla zkusit uměleckou školu? :/ Nechci tam jít zbytečně, nevím jestli to má cenu. Chtěla bych to zkusit, ale nechci tam vypadat jak magor. Bojím se, že když to někdo uvidí na těch talentovkách tak si řekne co tu dělám -_- . Ale zase mě malování moc baví, určitě víc než nějaká Obchodka.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 02.11.14 15:25
avatar

Kdo nic nedělá,nic nezkazí ! Seber se a sypej tam ! Přece už samo o sobě je jasné,že talent máš,když jsi nejlepší ze třídy ! Kdyby všichni uvažovali jako ty,tak by nikdy nikdo nebyl ničím pořádným a nedělal by to,co ho baví ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 15:31
avatar

Pokud si nevěříš, můžeš se zúčasnit přípravného kurzu kresby, dcera ho před talentovkami taky absolvovala.

Jako magor tam rozhodně vypadat nebudeš, každý má svých starostí sám se sebou a aby stíhal, než aby se rozhlížel, co mastí ti okolo, natož to nějak hodnotil. Je mnoho typů uměleckých škol, nevím, kam míříš, ale určitě to zkus, protože jestli máš umělecké střevo, žralo by tě to pak na té obchodce, že jsi tam nešla. Jako kompromis mezi uměleckou a normální školou můžeš zkusit i výtvarně zaměřené gymnázium. Nevím, odkud jsi, ale takové je třeba v Praze na Pražačce - otevírají šestiletý cyklus pro výtvarné zaměření http://www.gymnazium-prazacka.cz/o-skole/studijni-obory

Pak je řada 4letých oborů a škol s výtvarným zaměřením.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.14 12:23

A co třeba kontaktovat nějsou ZUŠ, která se věnuje této oblasti. Zeptat se a konzultovat své výtvory.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 03.11.14 12:30
avatar

Ahoj, pošli nějaké obrázky sem, já jsem dlouho posílala obrázky do "virtuální galerie" na netu, lidi se hodnotili, obrázky komentovali, objektivně řekli, co je dobré, co horší, co by se dalo vylepšít.. Hodně mi to pomohlo.. Kritika je důležitá.. :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.