Úvaha Nj

Od: Datum: 02.11.14 14:11 odpovědí: 7 změna: 03.11.14 06:39

Dobrý den, mohla bych proprosit o kontrolu? Strašně moc děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.14 18:13

Já si to zase rozdělím (to věčné rolování je nepřehledné a nepříjemné).

I. část: Němčina má méně zvratných sloves než čeština. Ne všechna slovesa, která jsou v češtině zvratná, mají zvratnou podobu i v němčině.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.11.14 18:16

II. část (byly by lepší dvě otázky): Tady máš chyb víc. Die Figur – figura, postava ► štíhlá, silná, pěkná, vypracovaná (fyzická) postava Literární postava ► die Person, die Gestalt

Podívej se, jestli je to z obrázku pochopitelné a když tak se ptej.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.11.14 19:55

Moc děkuji a omlouvám se, že jsem nezaložila 2 otázky.

Datum: 02.11.14 23:07

Tentokrát to zase spojím, chyb už je méně: 3. věta: Wenn wir ...(to je myslím jen překlep) 5. věta: Omlouvám se, přehlédla jsem jednu chybu: an Büchern (3. pád mn. č.) 7. věta: Wir können uns das Leben in ... voestellen.

16. věta: ... historische Bücher, Bücher aus ... 18. věta: (přehlédla jsem postavení zvratného zájmena): ..., dass sich der Leser ... 19. věta: (zase asi jen překlep) verschiedene

Snad jsem už nic nepřehlédla ...

–– K dotazu na knížku v němčině jsem ti přidala ještě nějaké odkazy. (Našla jsem povídky, které by pro tebe mohly být snazší.)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.11.14 20:07
Datum: 03.11.14 00:14

16) ... wählen – historische Bücher, Bücher aus der Gegenwart ... 18 ) ... dass sich der Leser von ...

Ostatní dobře.

doplněno 03.11.14 07:32:

Není zač.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.