Kam na střední?

Od: Datum: 02.11.14 13:46 odpovědí: 2 změna: 02.11.14 13:53

Ahojky, kam byste šli na střední, pokud byste se v budoucnu chtěli věnovat médiím? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 02.11.14 13:50

"Venovat se mediim" je hodne siroky pojem...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 13:53
avatar

Gymnázium s humanitní větví (některá gymnázia, jako např. J. Škvoreckého v Praze, rozvíjí tvůrčí psaní). http://www.sgjs.cz/pro-uchazece.html Nevím, odkud jsi, poraď se v Pedadagogickopsychologické poradně, kde mají úplný soubor otevíraných oborů daných středních škol, který gympl bude otevírat humanitní větev a jestli vůbec a jestli je tam někde možnost se zaměřit na tvůrčí psaní. Pokud není, můžeš to mít jako koníčka a rozvíjet i individuálně, založ si blog a piš o tom, co tě zajímá, praxí se učíš nejvíc.

Po střední škole pak můžeš buď na vysokou nebo na nástavbu Vyšší odborná škola publicistiky, jako je tato http://www.vosp.cz/ či jinou, která učí třeba public realtions, pokud by se ti chtělo zamířit třeba i do diplomacie nebo dělat tiskovou mluvčí. :)

doplněno 02.11.14 13:56:

Ještě můžeš kromě PP poradny poprosit o aktuální otevírané obory na SŠ i vaši školní výchovnou poradkyni, měla by ho mít též.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.