Středí škola právní- kam dál

Od: Datum: 30.10.14 20:44 odpovědí: 2 změna: 31.10.14 09:09

Zdravím, ted studuji 9. ročník zakládní školy.A přemýšlím kam dál tak se chci zeptat pokud půjdu na právní střední školu kde budu moct "pracovat"?:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 30.10.14 20:47

Všude, kde potřebují někoho kdo umí něco z práva, kdejaký úřad, kde se nepožaduje jiné vzdělání, třeba i PČR, obecní policie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.14 09:09

myslíte veřejnosprávní činnost? Úředníků je všude hodně, před pár lety se spíše propouštěli. Na administrativní pozice je nedostatek pracovních nabídek. V administrativě chce pracovat velké množství lidí a končí na úřadu práce jako nezaměstnaní.

uplatnění

Absolventi se uplatní jako referenti samosprávy na obecních, městských a magistrátních úřadech, jako referenti státní správy na územních, ústředních nebo jiných orgánech státní správy (např.v orgánech, které vykonávají sociální správu a správu na úseku katastru nemovitostí). Uplatní se rovněž jako administrativní pracovníci v oblasti justice, v kancelářích advokátů a notářů, v realitních kancelářích apod. Získané ekonomické a právní vzdělání jim umožní uplatnit se i v občanském sektoru. Absolventi mohou pokračovat ve studiu na vyšších odborných školách nebo na vysokých školách, především právních, ekonomických, sociálních.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.