Otázky k počítači

Od: Datum: 30.10.14 19:53 odpovědí: 3 změna: 31.10.14 00:15

Dobrý večer, neporadíte mi prosim Vás? 1) Jaký je zásadní rozdíl při ovládání počítače v grafickém a textovém režimu? 2) Co se děje při spouštění počítače? 3)Muže adresář obsahovat více než 64 podadresářů? Předem moc děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.10.14 20:04

Dobrý den, tak to zkusím: 1) Asi stručně řečeno - grafický režim jsou "vokna" i ikony a textový režim je zapisování příkazů (přes příkazový řádek).

2) Při zapnutí PC začne bootovat - načítá se přes BIOS nastavení hardware a OS (a další software).

3) Tak, tady si nejsem jistý, ale snad může být podadresářů (podsložek) i více.

Počkejte si na další odpovědi. Zdravím!

Ohodnoceno: 4x

Datum: 30.10.14 23:51

Ke trojce: Myšlen počet podsložek jedné úrovně (možné, v Program Files mám 101 složek), nebo počet úrovní (tam si nejsem 100% jistý, ale o ničem nevím)?

doplněno 31.10.14 00:36:

@hlucha: Mně se 28 úrovní povedlo, dál jsem to nezkoušel. Někde jsem ale zahlédl, že je nějaký limit celkové délky cesty k soubory, tuším 255 nebo 260 znaků, tj. čím delší názvy složek, tím méně jich do sebe můžeš vložit.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 31.10.14 00:15

No tu trojku jsem vyzkoušel - povedlo se mi pouze 27 do sebe vložených složek, další nejdou, píše to Nelze vytvořit složku Nová složka. Zadaná složka není platná. Při pokusu zkopírovat složku píše Složku untitled nelze odstanit: Název nebo přípona souboru je příliš dlouhá (nic nemažu, jen kopíruji). Zkoušeno na Windows Embedded POSReady 2009.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.