Díry ve víku

Od: Datum: 30.10.14 19:42 odpovědí: 3 změna: 31.10.14 19:02

Čau, tak snad už posledni otaznak, prosim vas co to jsou tyto diry v tom viku. A když budu dělat pohled ze předu jak časty je jejich vyskyt jestli třeba 10 v kružnici.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.14 22:21

A menší výřez sestavy už by udělat nešel? *zed* Takhle abychom měli křišťálovou kouli...

Nejsou vidět souvislosti, ale podle mě je jediná funkční možnost - kanály pro vyrovnání tlaku v prostoru před a za víkem. Ale to je fakt jen moje domněnka, páč toho vidím míň, než řidič tanku průzorem. Tedy není důležitý počet, ale celkový průřez. Jinak za ten úhel pod kterým jdou dovnitř ti každý poděkuje. Jaký to má význam - vrtat pod jiným úhlem, než kolmo na povrch, eventuelně rovnoběžně s osou?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.10.14 23:54

To on asi nekreslil, kdyby ano, věděl by, na co ten otvor je. Obecně je tam proto, že jej tam z nějakého důvodu navrhl konstruktér. Protože nevíme, kde to okopíroval, je možné jen spekulovat, že spojka je například chlazená olejem a ten otvor je nalívací. Proto není axiální a radiální zase by byl moc dlouhý.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kaskuro
Datum: 31.10.14 19:02

Už vim co to je :D , jedna se o diry pro vytečení přebytečného oleje.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.