Co dělat rok před výškou

Od: Datum: 18.10.14 23:06 odpovědí: 2 změna: 19.10.14 10:15
avatar
Ahoj, mám dost nepříjemný problém. Dostala jsem se na vysokou ale na druhy pokus v září jsem neudělala maturitu z angličtiny a nevím co dál, na jazykovku nemám peníze a nevím co teda vlastně bude nejlepší. A říkám rovnou že jsem introvert. Prosím poraďte. Jsem zoufalá ..
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 23:27

Můžete zatím studovat na jiné střední škole.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 10:15
avatar

Jazykové pomaturitní studium se statusem studenta by bylo možné až po úspěšné maturitě … Pro přípravu k maturitě (moc JŠ přípravu k maturitě nenabízí) bych doporučila spíše individuální či samostatné studium.

Samostatné studium můžete doplnit konzultacemi se zkoušejícím (zdarma) a/nebo soukromým učitelem. Většinu přípravy byste mohla zvládnout sama.

Před jinou SŠ (viz předchozí odpověď) bych dala přednost nultému ročníku vybrané VŠ a práci (pár hodin denně, ne na plný úvazek).

Zkuste se telefonicky nebo e-mailem obrátit na zkoušejícího učitele a poraďte se s ním.

––––– Jste-li v evidenci uchazečů o zaměstnání na ÚP, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jinak byste si je (1.148 Kč měsíčně) musela hradit sama.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.