Pro jakou školu se rozhodnout?

Od: Datum: 17.10.14 17:17 odpovědí: 2 změna: 17.10.14 18:07

Ahoj, jsem v 9. a letos se mám rozhodovat kam na střední (nečekaně :D ). Jelikož mě už od malička bavily technické věci, hlavně letadla...vím, že je to u holky dost neobvyklý...mě to nevadí, že jsem jiná :) A jelikož mě taky dost baví kreslení, rozhoduju se mezi uměleckou a leteckou školou, vůbec si nevím rady na kterou bych měla jít a bojím se, že se rozhodnu špatně a mě to pak nebude bavit a budu toho litovat. Kdybych se rozhodla jít na tu leteckou, musela bych bydlet na intru/ v domově mládeže a domů bych jezdila na víkendy, jenže jsem introvert a celkem těžko se seznamuju s novýma lidma a tak se bojím, jak to na tom intru budu zvládat, hlavně v prvních měsících.A pak jak to bude ve třídě, protože předpokládám, že tam budu jediná holka a nevím, jak na mě ostatní budou reagovat a jak mě mezi sebe přijmou, jestli mě budou spíš pomáhat nebo si ze mě budou dělat legraci, když mi něco nepůjde a tak... kdybych šla na tu uměleckou, tak by se tím všechny moje problémy vyřešili... snad, akorát nevím ,jestli by mě to tolik bavilo a hlavně se tam učí předměty, který mě nikdy nebavili. Pokud se někdo dočetl až sem, tak bych byla ráda za každý názor, který by mi aspoň trochu pomohl, hlavně od lidí, kteří byli v podobný situaci jako jsem já...nebo prostě řekněte svůj názor, díky moc :))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vikina*
Datum: 17.10.14 17:25

Ahoj, myslím, že časem si zvykneš skoro na všechno. Ale taky záleží na tom jak rychle si dokážeš zvyknout na nový věci. To, když po škole nepůjdeš domů mezi rodiče ani do svého pokojíku, ale na intr mezi nové lidi. Začátky by byli asi trochu těžší, ale pokud víš, že tě to tam bude bavit i jako práce, tak bych tam šla. Taky záleží jestli tě tam vezmou.

Ohodnoceno: 2x

Od: kery*
Datum: 17.10.14 18:06
No to právě nevím jestli mě to buse i dál bavit, ale nedokážu si sama sebe představit někde jinde, takže snad jo. Díky za odpověď :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.