Nemocenská a studium

Od: Datum: 14.10.14 13:42 odpovědí: 3 změna: 14.10.14 18:06

Dobrý den, jsem nyní na dlouhodobé nemocenské a dálkově studuji. Jednou měsíčně mám přednášky, ale mám je do 18h., vycházky od lékaře mám do 17h. Mohu v době nemocenské jít na přednášky nebo ne? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.14 13:53

Obávám se, že ne. Tedy jít můžete, to vám nikdo nezabrání, ale musíte si uvědomit možné následky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.10.14 14:14

tak běžte na přednášky a odejděte dříve, omluvte se a vysvětlete situaci s neschopenkou. Případně vám lékař může dát nějaké potvrzení do školy, jak máte vycházky a že jste nemocná. Nevím, jak jsou na dálkovém přísní s omlouváním...nebo můžete zkopírovat neschopenku a dát ve škole vaší třídní

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.10.14 18:06

Máte dvě možnosti: Dohodnout se s ošetřujícím lékařem o posunutí vycházek, které je možné povolit až do 19. hodin, nebo z přednášek odcházet tak, abyste byla doma včas.

Myslím, že pokud lékaři vysvětlíte situaci, mohl by Vám vyhovět.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.