Známkování na druhém stupni

Od: Datum: 10.10.14 20:41 odpovědí: 5 změna: 11.10.14 10:02

Ahoj , nevíte jak se známkují cizí jazyky na druhém stupni? Jsem v osmičce , psali jsme test na gramatiku , a měl jsem 80% a dostal jsem za 3. To neexistují nějaký pravidla známkování?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.14 20:59

Pravidla existují, ale ty se stanovuje asi učitel. A na druhém stupni ZŠ je známkování už těžší. A na střední škole ještě těžší a na vysoké už nejtěžší. Prostě jsi měl test a byl jsi v něm dobrý. Takže za 3. Zvykni si na to, lepší už to nebude - s tím známkování.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 10.10.14 21:07

Ahoj.Myslím,že by ses měl přímo zeptat kantorky,ona ti to vysvětlí na 100%.Asi nebudeš sám,kdo se svou známkou není spokojen...

Od: buss®
Datum: 10.10.14 21:17

Milý žáku, neznáš dokumenty své školy, podívej se na ně, určitě to tam najdeš. Máš školní řád, a možná se toto nazývá klasifikační řád, pravidla hodnocení...jak na vysvědčení je to přece známo. Nikdo zde neví, co tam máte. Ale, základ by mohl být - 50 % znalostí za 5. Na za 3 třeba ... Jeho myšlení je vcelku správné, ale málo tvořivé, neoriginální, v jeho logice se vyskytují chyby. V ústním a písemném projevu má nedostatky ve správnosti, přesnosti a výstižnosti. V kvalitě výsledků jeho činnosti se projevují častější nedostatky, grafický projev je méně estetický a má menší nedostatky...

Datum: 10.10.14 21:41

Z jakého jazyka? Můžeš sem vložit scan té písemky?

Datum: 11.10.14 10:02

Jooo to naše učitelka na češtinu měla jasno. Diktát: za jednu chybu trojka, za dvě pětka. V páté třídě, prosím :-D

A dneska mě to živí... *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.