Kam po zákldace

Od: Datum: 09.10.14 17:28 odpovědí: 3 změna: 09.10.14 21:22

Ahoj, mám problém s výběrem střední :/ docela jsem na to v 8. kašlala a mám na 1.polol. osm trojek a na 2. pět. Nevím, moc kde bych měla šanci, ale na učňák nechci :( Nevíte kam bych se mohla dostat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.14 17:42

Kam by ses mohla dostat je jedna věc. Co tě baví/ co by si chtěla dělat, věc druhá. Uvědom si, že nejen 4 roky budeš studovat něco, co tě nebaví, ale taky by si to pak měla dělat - pracovat v daném oboru. A dělat XX let něco, co tě nebaví?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.10.14 18:44

Osmičku už nespravíš, žádná sláva to opravdu není, ale teď zaber. A některé školy ke známkám nepřihlížejí tak moc, resp. udělují za ně plusové body, ale když zabereš u přijímaček, dá se dostat na široké spektrum škol. Navíc jich určit více vypíše druhé kolo, takže bys mohla mít šanci tam.

Ale spíš se rozhodni bez ohledu na známky, škola by tě měla bavit. A pak až posuzuj, jestli je to na školách v okolí (nebo i dále, pokud chceš na internát) možné a na kolik ke známkám přihlíží. :) Nemá cenu jít na zdravotku, protože tam zrovna berou, když nesneseš krev, že...

Ohodnoceno: 0x

Od: kvetuse
Datum: 09.10.14 21:22

Ahoj, s těmito známkami bys určitě měla šanci na kadeřnici. Je to sice učňák, ale toto povolání je dnes velmi atraktivní a hodně holek o to má zájem.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.