Help s VPZ

Od: ® odpovědí: 2 změna:

Ahoj

Prosím vás chtěl jsem se podívat na vysledky z maturit pres cermat , na email jsem měl tohle :

Výpis z přihlášky k maturitní zkoušce v jarním zkušebním období roku 2014, tam mi poslal škola VPŽ, takže jsem se tam registroval vpz.cermat.cz/... , jenže jsem tam uviděl zkoušku z jarního období a já bych potřeboval ten podzim.

Škola mě poslala jen jednou ten kod VPŽ. takže myslim si správně, že teda kod VPŽ se změnil v podzimním zkušebním roku 2014, takže si mám zažádat o poslání nového kodu VPŽ ze školy? pochopil jsem to správně teda , že při každem jarnim či podzimnim terminu se VPŽ na cermatu měni

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

A co třeba ta ráda z úvodní stránky:

15. srpna 2014 byl opět spuštěn výsledkový portál žáka. Maturanti, kteří jsou přihlášeni k opravné či náhradní zkoušce a na portál se již úspěšně registrovali při jarním zkušebním období, se znovu registrovat nemusí. Platí stejné přihlašovací údaje, jako v jarním zkušebním období. V záložce "Výsledky zkoušek" je zpřístupněno udělení souhlasu i pro podzimní zkušební období MZ 2014. Stiskněte tlačítko "Přidat zkoušku", vyplňte autentizační kód VPŽ z Vašeho výpisu přihlášky k podzimnímu období maturitní zkoušky 2014 a své datum narození.


autentizační kód VPŽ z Vašeho výpisu přihlášky k podzimnímu období maturitní zkouškmno jasný ale já měl jen VPŽ z jarniho období. Už jsem napsal rediteli aby me to poslali ten VPZ kod z podzimu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]